Elevator Pitch

Umiejętność tworzenia krótkich i efektownych autoprezentacji jest umiejętnością, która przyda Ci się zarówno w życiu prywatnym jak i biznesie.

box30-dniowa gwarancja satysfakcji

100% bezpieczna płatność

Stosując porady przedstawione w kursie:

 • Opowiesz o sobie w ciekawy sposób zaledwie w 20 sekund

  Często masz jedynie 20-30 sekund na to, aby być dobrze zapamiętanym przez Twojego rozmówcę. Naucz się ten czas wykorzystywać w 100%.

 • Wzbudzisz sympatię odbiorcy jedynie w 2 minuty

  Zdarza się, że na prezentację masz więcej czasu np. 2 minuty. Daj szczerze polubić się w tym czasie.

 • Opracujesz prezentację na dowolnie wybrany temat

  Biznes, idea, hobby – co łączy tak różne tematy? To fakt, że każdy z nich możesz zaprezentować doskonale. Poznaj skuteczną metodę prezentacji.

 • Zachwycisz innych swoją osobą

  Kiedy przedstawisz innym swoje pomysły, będą marzyli o tym, by być tak elokwentni, jak Ty. Oczaruj ich swoją pewnością siebie.

Co o nas mówią

Anna Kosacka Anna Kosacka, studentka socjologii

Wiedza o której mówił Leszek na pewno może mi pomóc w szukaniu nowej pracy, zwłaszcza, że jestem osobą młodą i dopiero wchodzę na rynek pracy. To było bardzo cenne doświadczenie i dzięki niemu wiem, jak rozmawiać z pracodawcami i nie stawiam się na dzień dobry na przegranej pozycji.

Monika Marczuk Monika Marczuk, przedsiębiorca, manager

Myślę, że umiejętność szybkiej autoprezentacji, takiej  jak Elevator Pitch, to jedna z najważniejszych umiejętności w  życiu. Zrobienie dobrego wrażenia na innych to dobra podstawa do tego, by robić w życiu coś naprawdę dobrze.

Kim się staniesz, jeśli zapomnisz,

kim chcesz być?

Co wpływa na wystąpienie:

 • 58% - Mowa Ciała
 • 35 % - Tembr głosu
 • 7% - Przesłanie merytoryczne

Przygotowując się prezentacji, jak często poświęcasz 100% swojej uwagi na to, co najmniej istotne? Ten kurs nauczy Cię tego, co najważniejsze w dobrym wystąpieniu.

Ten kurs składa się z:

 • Zapisu video o długości 1:55  godziny ze szkolenia, które odbyło się na żywo dla grupy 180 osób

 • Prezentacji Elevator Pitch i sposobu jej przygotowania w 4 prostych krokach

 • Schematu 20-minutowej prezentacji, dzięki której przygotujesz wystąpienie na dowolny temat

 • Wystąpień uczestników na żywo, którzy na scenie dokonują prezentacji wg wskazówek Lechosława

Autorem kursu jest:

Autor książki „Potęga Życia” – 6 strategii dobrej zmiany, które uczynią Twoje życie lepszym. Doświadczony przedsiębiorca, coach, trener i mówca motywacyjny. W 2006 roku stworzył Szkołę Inspiracji, aby dzielić się z ludźmi wiedzą i doświadczeniem, jakie zdobył na stanowisku dyrektora zarządzającego sprzedażą czołowej instytucji finansowej. Osobiście przeszkolił kilka tysięcy osób w procesie szkoleniowym i kilkaset w indywidualnym coachingu.

Lechosław stworzył wiele wartościowych programów szkoleniowych, m.in.: Master Life, Pełnia Kobiecości, Sprzedaż przez Osobowość, Klient – Twój Kapitał, Akademia Handlowca, Akademia Lidera, Efektywność Lidera, Support Manager, Jasna Strona Mocy – kurs Neuropsychologii oraz Centrum Sedna.

Lechosław Chalecki

Zobacz, co o nas mówią uczestnicy szkoleń

Ala

Opinia ze szkolenia: Centrum Sedna

Ania

Opinia ze szkolenia: Centrum Sedna

Misją tego kursu jest:

Pomoc w przygotowaniu prezentacji siebie, produktów lub usług w taki sposób, aby zrobiła ona niezapomniane wrażenie na odbiorcach. Zbyt często w życiu spotykam się z wartościowymi ludźmi, którzy przez brak umiejętności prezentacyjnych przegrywają z tymi, którzy nic ciekawego nie mają do powiedzenia, a jednak potrafią barwnie opowiadać nieswoje historie. Ten kurs ma pomóc w zajęciu godnego i należnego miejsca osobom, którym jeszcze dzisiaj brakuje pewności siebie i umiejętności poskładania swego doświadczenia w jedną, zgrabną całość.

Lechosław Chalecki

Dodatkowe bonusy:

 • Dodatkowy PDF

  Otrzymasz na maila dodatkowy PDF, który krok po kroku podpowie Ci, jak tworzyć skuteczną autoprezentację.

 • Dostęp do zamkniętej grupy na Facebook'u

  Znajdziesz tam dodatkowe materiały, porady oraz fachowe wsparcie.

 • E-mail consulting

  Będziesz mógł przesłać nam swoją prezentację na adres e-mail. Lechosław ją przeanalizuje i podpowie, co należy poprawić.

 • Wsparcie KTA

  Wspierasz Krajowe Towarzystwo Autyzmu (10% zysku przekazujemy dla fundacji). Dzięki tym środkom powstanie narzędzie diagnostyczne, pozwalające określić talenty dzieci autystycznych, które wykorzystają w swojej karierze zawodowej.

box30-dniowa gwarancja satysfakcji

100% bezpieczna płatność