Regulamin promocji „Powitaj Wiosnę”

 1. Każda osoba pragnąca skorzystać z Pakietu Wiosennego zobowiązana jest zarejestrować się na platformie pl podając swoje prawdziwe dane, w tym imię nazwisko, adres korespondencyjny oraz e-mail.
 2. Czas trwania promocji jest ograniczony i obowiązuje w dniach 21-24 marca 2017. Po tym okresie obowiązują ceny standardowe.
 3. W ramach Pakietu każdy użytkownik otrzymuje książkę Potęga Życia, którą można odebrać osobiście lub otrzymać dostarczoną drogą pocztową. Przyznany zostaje również dostęp do:
  1. zapisu szkolenia Master Life,
  2. zapisu szkolenia wybranego przez użytkownika.
 4. Aktywacja dostępu elektronicznego oraz przekazanie książki nastąpi po dokonaniu płatności w wysokości 50 zł w gotówce, kartą, poprzez serwis TPay lub przelew na konto: Raiffeisen Polbank 80 1750 0012 0000 0000 3308 4005 należące do: Szkoła Inspiracji Sp. z o.o. ul. Ciołkowskiego 24, 15-545 Białystok.
 5. Każdy użytkownik może wielokrotnie korzystać ze szkoleń, do których ma dostęp w zakładce „Moje Kursy”.
 6. Dostęp elektroniczny przyznawany jest na 30 dni kalendarzowych. Po upływie tego czasu wymagane jest przedłużenie dostępu. Wszystkie aktywne szkolenia związane z Pakietem Wiosennym zostają zablokowane.
 7. Przedłużenie dostępu na tym samym koncie użytkownika o 30 dni następuje z chwilą wpłaty 29 zł. Cena każdego kolejnego przedłużenia abonamentu nie ulega zmianie.
 8. Raz w miesiącu użytkownik może wybrać dowolne szkolenie, które zostanie dla niego aktywowane w ramach Pakietu. W przypadku gdy użytkownik zechce aktywować jednego miesiąca dwa szkolenia, drugie wymaga opłacenia standardowej ceny.
 9. Usługa Pakietu Wiosennego jest przeznaczona dla jednego użytkownika i nie może być przekazana innej osobie.

Zarejestruj się

i otrzymaj bezpłatne szkolenie

"Recepta na stres"

 • Poznaj, czym jest stres
 • Odkryj, jak sobie z nim radzić
 • Naucz się, jak zmieniać go na ekscytację